פנג שואי

שולחנות מנהלים


שולחנות מנהלים - כללי

כאשר אתם הולכים לבחור לעצמכם שולחנות מנהלים חדשים כדאי שתיקחו מספר פרמטרים בחשבון: נוחות, פונקציונאליות ויופי.


נוחות

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הפכו את המשרד שלהם וסביבת העבודה לבית השני שלהם. הם מבלים שעות על גבי שעות בעבודה וישיבות ולכן צריכים לבחור ריהוט משרדי שיהיה להם נוח איתם. כאשר אתם בוחרים שולחנות מנהלים תבדקו האם השולחן יושב עליכם בול, האם הוא נוח? עונה לצרכים שלכם, אל תתעצלו, תבדקו מספר שולחנות מנהלים ותנסו לדמות מצב אמת של עבודה. ככל שתדמו מצב אמת של עבודה בצורה טובה יותר כך יהיה לכם קל יותר לדעת האם השולחן יושב עליכם טוב או לא. כאשר אתם בוחרים שולחנות מנהלים אסור לכם להתפשר, מדובר בבריאות ובנוחות שלכם, גם אם תצטרכו להוסיף עוד כמה שקלים, עשו זאת! חבל להתעורר כמה חודשים אחרי הקנייה עם כאבי גב וחוסר נוחות בעבודה.


שולחנות מנהלים


פונקציונאליות


הפרמטר השני שעליכם לקחת בחשבון כאשר אתם קונים ריהוט משרדי בכלל ושולחנות מנהלים בפרט - הוא מידת הפונקציונאליות של הפריט. לרוב, כאשר תרכשו שולחנות מנהלים זה יהיה ביחד עם רהיטי משרד נוספים, מאחר ואתם לא רוצים לבצע רכישה כזו כל מספר חודשים עליכם לבחור רהיטים שיכולים להחזיק זמן רב. כאשר אתם בודקים שולחנות מנהלים, תסתכלו על היצרן, על האחריות של הרהיט, תרגישו אותו בידיים שלכם ותשאלו את המוכר מספר שאלות על מנת לוודא שאתם קונים שולחנות עמידים שיכולים להחזיק לשנים רבות.


יופי

מעבר לנוחות ופונקציונאליות ישנו עוד פרמטר חשוב לבחירת שולחנות משרדים – העיצוב. בסופו של יום בין אם אתם עובדים במשרד ובין אם אתם עובדים בבית,שולחנות מנהלים שתכניסו למשרד יהוו תוספת ריהוט לחלל החדר, אסור לכם להתעלם מהפרט הזה. כאשר מגיע אליכם למשל לקוח לפגישה הדבר הראשון שהוא יראה זה את הריהוט שלכם, באיזה צבע צבוע שולחן המנהלים, איך נרה הכיסא ועוד. קוראים לזה רושם ראשוני, לרושם ראשוני כידוע אין הזדמנות שנייה ולכן חשוב מאוד לבחור ריהוט משרדי שיהיה בעל קו עיצובי נעים לעין. אתם יכולים להיעזר במעצב פנים שייתן לכם את הדגשים שלו או לעצב בעצמכם את חלל החדר, הבחירה היא שלכם.


שילוב הדברים

בחירה נכונה של שולחנות מנהלים הן מבחינת הנוחות, היופי והפונקציונאליות תאפשר לכם לשבת בחלל העבודה מרוצים ופנויים לעבודה. חשוב לעשות בחירה נכונה על מנת לא להצטער בהמשך. קחו את הזמן, תבדקו, תחפשו ותשקיעו. ההשקעה היא בעצמכם. זה שווה את זה!