פנג שואי

ניקיון דירה מקבלן


•    קנית דירה חדשה מקבלן?
•    מחפש מישהו מקצועי שיבריק לך את הבית החדש?
•    הידעת שהניקיון הראשוני חשוב מאין כמותו? (שפע ומזל)


כשאדם רוכש בית חדש אנו מאמינים שעם ניקיון הבית שלו הוא גם מנקה את הנפש לקראת התחלה חדשה במקום חדש. לכן כשאתה קונה דירה מקבלן מן הראוי כי תדאג לניקיונה היסודי עוד לפני שאתה מכניס פנימה את הרהיטים והחפצים שלך. חברת ניקיון מקצועית דואגת לניקיון ואף לטיהור הבית ברמה הכי גבוהה שיש. רצוי לפנות לחברה מנוסה ומומלצת.

מה כולל ניקיון דירה מקבלן?

כשבאים לנקות דירה חדשה מקבלן, חשוב להקפיד על ניקיון יסודי גם ברמה הפיזית וגם ברמת הטיהור האנרגטי. אנו מנקים חלונות, פאנלים, רצפות, דלתות, משקופים, מטבח, שירותים, כלים סניטריים וכו' - ובנוסף מאווררים את כל החדרים על מנת לאפשר למשב חדש של רוח להיכנס לבית. בקיצור הכל עד לפרט הקטן ביותר. חשוב להבין, שישנם צוותי ניקיון אשר
מתמחים בתחום של ניקיון דירה מקבלן. הם מקצועיים יותר, זריזים, יסודיים והכי חשוב - שומרים על הדירה.

לכלוך תעשייתי - סיכון בריאותי של ממש

ברוב המקרים כשאר קונים דירה מקבלן היא מלוכלכת יותר מאשר אם תרכוש מאדם פרטי שהקפיד לשמור על הדרה שלו ולכן חשוב לקחת חברה מקצועית מאוד בתחום הניקיון. כדאי להשקיע בשירות ניקיון דירה מקבלן, שכן מדובר בהשקעה חד פעמית שתחזיר את עצמה פי כמה וכמה. מבצעים ניקיון הכי יסודי שיש (כולל קרצוף רצפות עם מכונה), ומתחילים את החיים החדשים בראש שקט, ועם אנרגיות נקיות.

למי מיועד שירות מסוג זה?

יש אנשים שבוחרים לנקות את הדירה בעצמם, אבל זה פשוט לא מומלץ. שכן כמות הלכלוך היא אינסופית ולאדם פרטי (או עוזרת בית) אין את הכלים והאמצעים כדי לספק ניקיון ברמה כה גבוהה. כאמור, ישנן חברות שההתמחות שלהן היא ניקיון דירות מקבלן - ניקיון דירות שמגיעות במצב מאוד מלוכלך, ולבסוף הופכות לארמונות של ממש. לכן לא כדאי לוותר על ניקיון דירה מקבלן. השירות לא כ"כ יקר וחוסך המון זמן והמון כאבי גב. למעשה, ישנם קבלנים שמיוזמתם ממנים עבורכם את הניקיון הנ"ל.

מחירים

ניקיון ע"י חברת ניקיון (מומלץ) הינו קצת יותר יקר מאשר ניקיון ע"י עוזרת בית, ובצדק. ניקיון דירות מקבלן הוא ניקיון יסודי מאוד הדורש הרבה השקעה ועבודה מכיוון שלקבלן שבנה את הדירה "אין כל סנטימנטים" לדירה שככל הנראה לא גר בה מעולם. לכן ברוב המקרים הבית יהיה מלוכלך מאוד ויזדקק לניקיון סופר יעיל ויסודי. כדי להגיע לתוצאה הרצויה יש לעשות שימוש בחומרים המתאימים לניקיון דירה מקבלן. הצעת המחיר נגזרת מגודל הדירה וממספר פרמטרים נוספים. נוכל לספר לכם שבאופן כללי, את 80% מהדירות החדשות ניתן לנקות באופן יסודי בתקציב של 1,500 ש"ח (פחות או יותר).

הכנסת שפע לחיים

כל מי שקרא או התעניין בתחום של פנג שואי, יודע את חשיבות הסדר והניקיון. הצ'י, האנרגיה הקוסמית, נעה בצורה חופשיה וזורמת יותר במרחבים נקיים ומסודרים. השפע בוחר להגיע בדיוק אל המקומות הללו. לכן המלצתנו המפורשת היא להשקיע בניקיון הראשוני, כדי לאפשר לשפע חדש להיכנס אל ביתכם החדש. תתחדשו!


ניקיון דירה חדשה - טיפים שלנו