פנג שואי

מעבר דירהמעבר דירה על פי הפנג שואי

אין ספק שמעבר דירה תהליך מורכב, מסובך ובעל השפעה רבה על חיינו. לפני מעבר דירה ישנו צורך לאתר מקום מגורים חדש (בין אם מדובר בדירה לרכישה ובין אם מדובר בדירה שכורה), למצוא משפחה שתסכים להתגורר בדירה הנוכחית, לארוז את החפצים, להעביר את כתובת הדואר מול המוסדות השונים עמם אנו עובדים, לנקות ולצבוע את הדירה החדשה והרשימה עוד ארוכה...

תורת הפנג שואי אמנם לא תוכל לבצע במקומכם את המטלות ההקשורות למעבר דירה אך היא בהחלט תוכל לעזור לכם "לעבור" את התקופה על הצד הטוב ביותר. כמה נקודות בנושא מעבר דירה על פי הפנג שואי:

בחירת הבית החדש

בחירת הבית החדש היא אולי החלק החשוב ביותר בכל התהליך של מעבר דירה. על פי הפנג שואי יש מספר סוגי בתים שלא מומלץ לעבור אליהם. כמובן שעדיף לעבור לבית שתוכנן ונבנה על פי כללי הפנג שואי אולם אם בית כזה אינו בנמצא הרי שיש מספר כללי יסוד שחשוב מאוד להקפיד עליהם.

ראשית, שימו לב למיקומו הפיזי של הבית ביחס לסביבה ולתחושה האישית שיש לכם כאשר אתם מגיעים למקום. איזורים מסויימים הם בעלי אנרגיות דחוסות ולא נעימות. גם מי שאינו בקיא ברזי הפנג שואי יכול לחוש בהן בנקל וממש לא מומלץ לעבור לבית שיש בו אנרגיות שכאלו.

אסכולות שונות בפנג שואי יכולות לוודא התאמה בין הדיירים לבין הנתונים של הבית. לצורך כך מתבצעים מגוון חישובים מתמטיים לפני מעבר דירה. יחד עם זאת, חשוב להישאר קשובים לאינטואציות האישיות שלנו. הלב שלנו יודע בד"כ אם הבית מתאים לנו או לא.

יום המעבר

ליום המעבר לבית החדש ישנה משמעות רבה על פי הפנג שואי. על פי תורת הפנג שואי מעבר דירה לבית צריך להתבצע בהתאם לכיוון של הבית ובהתאם לימים המוצלחים של דיירים הבית (הנגזרים מתוך מפת הלידה). על כל פנים החישוב הוא מורכב מאוד וכדאי להתיעץ עם יועצת פנג שואי בטרם מתקבלת החלטה. בכדי לחסוך לחצים מיותרים, מומלץ לארוז את החפצים ולסדרם מראש בצורה מסודרת. שירות אריזת דירה הינו שירות מומלץ, וניתן לבצעו גם ביום ההובלה.

עיצוב וארגון הבית החדש

לאחר מעבר דירה לוקח לנו כמה שבועות להתארגן בבית החדש. ברגע שנסיים עם ההתאקלמות הראשונית, מומלץ לקחת ייעוץ פנג שואי כדי לשפר את איכות החיים שלנו ואת התחושה שלנו בתוך הבית. בהצלחה!

הובלת ריהוט עתיק - טיפים שלנו