פנג שואי

ארנק אדום


ארנק אדום? תחשבו על זה שוב...

ארנק הוא אחד הפריטים הכי שימושיים עבורנו ביומיום. האם יש לפנג שואי משהו להגיד על הארנק שלנו? ודאי שכן, שהרי פנג שואי נועד בין השאר להגדיל את השפע החומרי שלנו, להביא ברכה. אם נחשוב לרגע אחד במונחים של התורה הסינית, נוכל בקלות להבין איזה ארנק מתאים לנו.


ארנק וחמשת האלמנטים

תורת הפנג שואי מדברת בין השאר באמצעות 5 האלמנטים. לכל אלמנט יש את המאפיינים שלו ואת התכונות שלו. בבואנו לקנות ארנק חדש, מעניין להבין מהו האלמנט הדומיננטי ביותר בארנק. עלינו לשים לבין בין השאר לתכונות הבאות: גודל הארנק, הצורה הגיאומטרית שלו, ארוך-קצר, החומר ממנו הוא עשוי, רך-קשה, הריח שלו, הצבע שלו, הברק שלו וכמובן המשקל שלו.


מה המשמעות של ארנק אדום?

צבע אדום מסמל את אלמנט האש, שמסמל דינאמיות, תנועה ופעילות. האם אתם רוצים שתהיה הרבה פעילות בארנק שלכם? האם אתם רוצים שכרטיס האשראי שלכם לא יפסיק לעבוד? כנראה שלא. לכן יועצי פנג שואי רבים ממליצים להימנע מקניית ארנקים אדומים (שהופכים אותנו לבזבזנים יותר!). אם אתם רוצים ללכת על הניגוד המוחלט, ניתן לבחור ארנק בגוון כחול, המסמל את אלמנט המים או שאפשר להתפשר על צבע סולידי ורגיל כמו גוון חום או שחור.


חיבור אישי

מעבר לחישובים השונים ולניתוחים השונים, חשוב מאד שנתחבר לארנק ונאהב אותו. באופן כללי, אנשים מרבים לקנות חפצים שהם אל באמת צריכים או שהם מיותרים עבורם. לכן גם אנשים צוברים הרבה 'קלאטר' – זבל מודרני, כלומר מוצרים לא נחוצים. מוצרים כאלו תוקעים אותנו ומעכבים אותנו בחיים. כדי להחליט אם מוצר מסוים טוב ונחוץ לנו, עלינו להחזיק אותו ביד ולהקשיב ללב שלנו. האם הלב מתרחב או מתכווץ? עליכם לבחור ארנק שפותח לכם את הלב, ארנק שאתם ממש אוהבים.


ארנקים בסין

תלמידי פנג שואי רבים נוסעים לסין כדי ללמוד אישית ממאסטרים ידועים. מי שהיה בסין יודע שניתן למצוא בסין ארנקים מכל הסוגים ומכל המינים, במחירים זולים במיוחד.פלסטיק, זמש, עור אמיתי ועוד. סין היא ממלכת החיקויים, ולכן אם חשוב לכם לקנות ארנק עור איכותי, אולי עדיף ללכת על עור איטלקי בכלל!