פנג שואי

רכישת ספה מיטה


ספה המשלבת בתוכה אופציה לפתיחה למיטה! נשמע כמו חלום? בשנים האחרונות, החלום הזה הפך מציאות וכיום ניתן למצוא בישראל מגוון רחב מאד של מיטות אותן ניתן להסב לספות ישיבה ואירוח. מדובר בפתרון מושלם עבור בעלי דירות קטנות המבקשים לחסוך במקום!

יתרונות הספה מיטה עבור בעלי דירות קטנות

רכישת ספה מיטה, הידועה גם בכינוייה ספה נפתחת, היא אידיאלית עבור אלו המתמודדים עם אתגר של מקום בדירות הקטנות. כיום, צעירים רבים, סטודנטים ואף כאלה המבקשים להתגורר בערים הגדולות נאלצים להתגורר בדירות קטנות יחסית וזאת על מנת לחסוך בעלויות השכירות. בשל כך, הם מתמודדים עם אתגר אמיתי והוא אתגר של מקום- נאלצים לעצב את דירתם בצורה חכמה ומחושבת, חסכונית במקום ככל האפשר.

הפתרון האידיאלי

אחד הפתרונות האידיאליים ביותר לעיצוב דירה קטנה הוא כמובן הספה הנפתחת, שכן מדובר בספה שהיא גם מיטה, כך שנחסך הצורך בשימוש בשני פריטי ריהוט אלה במקביל, מה שחוסך בהרבה מקום שכן מדובר בפריטי ריהוט גדולים במיוחד. כך, ניתן במהלך היום לעשות שימוש בספה לצרכי אירוח, ישיבה וכדומה ובשעות הלילה, לפתוח את הספה למיטה ולהשתמש בה לצרכי שינה. השימוש בספה הנפתחת הוא פשוט והמנגנון הוא ידידותי במיוחד למשתמש ואיננו דורש שימוש רב בכוח כלל.

היכן ניתן לרכוש ספה מיטה?

בישראל ניתן למצוא את הספות מיטות כמעט בכל חנות לריהוט הבית, כמו כן בחנויות המיוחדות למיטות ומזרנים. מרבית הספות מיטות מגיעות כפי שהן, ללא צורך בהוספת בסיס או ראש מיטה, כך שנחסכת העלות גם על האביזרים הנלווים הללו וההוצאה היא חד פעמית ויחידנית. מחירי הספות מיטות בישראל הן משתנים בהתאם לאיכות ולגודל אך לרוב ינועו בין 800 ₪ ויגיעו עד כמה אלפים.