פנג שואי

ניקיון דירה חדשה


•    רכשת בית חדש? עובר לבית חדש?
•    מעוניין לנקות את הדירה באופן יסודי?
•    רוצה להכניס אל החיים אנרגיה חדשה? שפע ומזל?


דירה חדשה זוהי גם התחלה חדשה. עם הכניסה לדירה אתה מכניס איתך אנרגיות חדשות של שינוי ובנוסף על כך ניקיון של דירה חדשה מוציא החוצה את האנרגיות הישנות ששכנו בדירה, כך שאתה פותח דף חדש חלק ונקי בחייך. כדי שזה יתבצע על הצד הטוב ביותר מומלץ להיעזר בשירותים של חברת ניקיון מומלצת.

ניקיון דירות חדשות – מה זה כולל?

ניקיון דירה חדשה שונה מניקיון רגיל של דירה. דירה חדשה תהיה מלאה באבק רב, שאריות נסורת, רובה ועוד לכלוך תעשייתי רב שנשאר מהבנייה. לכן בניקיון הראשוני חשוב מאוד להשקיע. ניקיון דירות חדשות כולל בתוכו ניקיון כללי של רצפות, חלונות, חדרי אמבטיה ועוד. כמו כן ליטוש ופוליש לרצפות עם מכשירים המותאמים במיוחד לסוג הרצפה בדירה אותה רכשת. הניקיון כולו מתבצע עם המכשירים המתקדמים ביותר בתחום הניקיון ועם החומרים הטובים ביותר בשוק הניקיון. חשוב מאד להתאים את סוג חומר הניקוי למשטח אותו צריך לנקות כדי שלא יגרם כל נזק בלתי הפיך. בגדול,
ניקיון דירה חדשה מביא ברכה לדיירים. מדובר בהשקעה משתלמת ביותר.

יתרונותיה של חברת ניקיון כל פני עוזרת בית

אז נכון שהמחיר של חברת ניקיון מעט יקר יותר מאשר מחירה של עוזרת בית אבל ישנם יתרונות משמעותיים שלא ניתן להתעלם מהם:

•    ציוד משוכלל היכול לנקות כל לכלוך קשה
•    צוות מקצועי ומיומן מאד בתחום ניקיון דירות חדשות
•    אתה משלם פעם אחת בחיים לחברה והלכלוך הקשה של הבנייה יורד לתמיד
•    הניקיון מתבצע במספר שעות ותמיד יש אנשים לתגבור וזירוז התהליך

•    מקבלים אחריות. בד"כ עוברים בסיום העבודה עם בעל המקצוע
•    השירות כולל גם ניקיון דירה מקבלן, עם כל הלכלוך הכרוך בכך

ממה צריך להיזהר ולהישמר?

כמו בכל תחום כיום ישנן חברות שיבטיחו לך את השמיים ובסוף תשאר בלי כלום. חשוב כי תברר טוב מאד על חברת הניקיון אותה בחרת לניקיון דירה חדשה שבבעלותך. ההמלצה שלנו היא לשמוע מלקוחות קודמים על העבודה אותה אתה רוצה לבצע, וכמובן כי אין כמו מראה עיניים ולכן מומלץ לצפות בתמונות מהשטח או לבקר בביתו של מי שזכה לניקיון מסוג זה. כמו כן, מומלץ לקרוא תגובות ברשתות החברתיות, שנחשבות לאמינות יותר מאשר אתרים רגילים.

בחירת חברת ניקיון סופר מקצועית

אז מי הם אותם מקצוענים מנוסים? אלו אנשים שמעבר להיותם אנשי עבודה, הם בני אדם אדיבים ומסבירי פנים. ישנן חברות ניקיון שנותנות שירות מעל ומעבר, ממש כיף לעבוד איתן. האיכות של חברת ניקיון תתבטא במגוון פרמטרים: איכות החומרים, רמת הציוד, הניסיון של צוות המנקים, רמת הזמינות, אפשרות ניקיון דירה מקבלן, עמידה בזמנים ומהירות עבודה. תוך 6-7 שעות אתה אמור לקבל בית חדש, נקי ומצוחצח.


אגירת חפצים - תופעה ש"תוקעת" את האנרגיה שלך